Elmas T. Teşekkür Mesajı

sikayetvar sayesinde eksik parcam gonderildi. teşekkürler sikayetvar

Hepsiburada.com Eksik Parçayı Göndermiyor.

Elmas T. |

Hepsiburada.com sitesi üzerinden 47511275 sipariş numarası ile bir kitaplık satın aldım fakat kitaplığın ayağı eksik geldi. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen firmayla irtibata geçip döneceklerini söylediler.

Yaklaşık 2 haftadır her gün arıyorum ama hala firmayla görüşememişler. Başka sitelerde daha uygun fiyatlara aynı ürün vardı fakat biz güvenilir diye Hepsiburada.com'u seçtik fakat hata yapmışız. Kitaplığımızı eksik parçayı göndereceğiz sözlerine inandığımız için kurduk karton üzerinde 2 haftadır fotoğraftaki şekilde. Mümkün değil,bu siteden alışveriş yapmam bir daha.

Etiketler :

Eksik Ürün Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elmas T.
  26 Haziran
  00:40

  sikayetvar sayesinde eksik parcam gonderildi. teşekkürler sikayetvar

 • Elmas T.
  24 Haziran
  11:27

  Hepsiburada.com üzerinden 47511275 sipariş numaralı aldığım kitaplık ayağı eksik geldi. Eksik ayağını göndereceğiz dedikleri için karton üzerine kurduk haftalardır eksik ayağı bekliyoruz gönderdiklerini söylüyorlar ve kargo numarası veriyorlar kargoyu arıyoruz böyle bir kayıt olmadığını söylüyor arıyoruz yeni bir takip veriliyor yine sorguluyoruz yine böyle paket verilmedi diyor kargo firması. Parayı alana kadar müşterisiniz para onlara geçince muhatap bulamıyorsunuz. Biz bu kitaplığı karton üzerinde kullanmak için mi aldık?

 • 20 Haziran
  13:34

  Sayın Elmas T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PYS-367-18503 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri