01 Kasım 2016

Hepsiburada.com Eksik Parça Geldi!

05.10.2016 siparişini verdiğim fly tek çekmeceli separatörlü ekmeklik dolabının arkasını kapatacak kısım kargodan çıkmadı eksik ürün geldi. Durumu kargo elime geçince 15.10.2016 tarihinde müşteri hizmetlerine talep No.: eem-391-18662 No. İle bildirdim. 17. 10.2016 tarihinde ilgileneceklerini mesajla ilettiler ve talebimi çözüme ulaşmadan sonlandırdılar.

Sonra 21.10.2016 tarihinde sorun çözülmeyince tekrar talep no: ztn-763-66380 ile yeni talep oluşturdum. 24.10.2016 da tedarikçi firma ile görüşeceklerini eksikliğin giderileceğini ilettiler. 31.10.2016 da talebime hale bir çözüm bulamadıklarını Hepsiburada.com'dan almış olduğum ürünümü hala kullanamadığımı belirttim ama ses seda yok. 1 ay oldu aldığım ürünü kullanamıyorsam neden internetten alışveriş yapayım ki. Bu doğrultuda her ne kadar tedarikçisi eksik ürün gönderse de Hepsiburada.com'u şikayet ediyorum. İlgisizsiniz.

Serkan 254 Okunma

Cevaplar

 • Serkan09 Kasım 2016

  05.10.2016 da almış olduğum ürünüm parçası eksik geldi. Hesabım sayfasından ve buradan bildirmeme rağmen söylenen cevap sadece ilgileneceğiz firmaya ulaşamıyoruz, ulaştığımızda mağduriyet giderilecek deyip arkası yok. Sorarım size iletişim çağında olduğumuz şu günlerde nasıl oluyor da çalıştığınız firmaya ulaşamıyorsunuz. Bu aslında sizlerin ne kadar müşteri memnuniyetine önem verdiğinizi gösteriyor. Ürün alıyorum eksik geliyor 1 oluyor ben kullanamıyorum. dışarıdan tekrar para veirp tamamlatmaya çalışıyorum. Şimdi iade edin efendim diyeceksiniz. Tabi daha eksik ürün için ulaşamadığınız firmaya iade için hiç ulaşamazsınız. Benim de paramın gittiği ile kalırım. Zaten güvensem işlemi başlatacağımda bu kadar basit bir sorunu çözemeyerek güvenimi bitirdiniz. İletişimsizliğiniz için sizleri kınıyorum ve mümkün olduğunca her tarafa bu durumu yazacağım.

 • Serkan08 Kasım 2016

  Hesabım sayfasından da yazıyorum ama hiç cevap yok. Bu radan herkes görsün nasıl ilgili olduğunuzu. Bir mağduriyet var var ve siz bunu çözemiyorsunuz. Müşteri memnuniyeti sıfır. Bugün 08.11.2016 yani cevabınızın üzerinden yani hızlandıracağız dediğiniz günden tam 6 gün geçti ama hızlanan bir durum yok. İlgisizliğiniz için teşekkürlerimi geri çekiyorum.

 • Serkan05 Kasım 2016

  İlginiz için teşekkür ederim ama tedarikçi firmalarınıza ulaşmak bu kadar zor mu?. Neden hala geri dönüş yapmıyorsunuz. İletişim çağında yaşıyoruz. Ben sizin tedarikçi firmanızdan alışveriş yapmadım. Bu hata tamamen Hepsiburada.com un hatasıdır. Şikayetin cevaplanma sürecinden 4 gün geçti ama halen sanırım tedarikçinize ulaşamadınız.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Kasım 2016

  Sayın Serkan Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZTN-763-66380 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön