22 Eylül 2014

Hepsiburada.com Eksik Parça!

Hepsiburada.com'dan almış olduğum 2 adet Samsung ar5000 klimanın boruları ve ayakları gönderilmemiştir. Yetkili Samsung servisinin tutanaklarını, Hepsiburada.com benden istedi ve Samsung yetkililerine gönderip sonuç alacaklarını söylediler.

Ama eksik ürün talebimin Samsung tarafından reddedildiğini söylediler. Samsung yetkilileri kendilerine böyle bir başvuru olmadığını söylediler. Hepsiburada.com ne yapmaya çalışıyor ve sattığı ürünün neden arkasında durmuyor. Neden yanlış bilgi veriyor ve 2 adet klimanın nasıl oluyor da ayak ve borularını göndermiyor.

Ekrem 442 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem23 Eylül 2014

    aynı süreci tekrar başlattılar.. bunlar servis tutanağını kaç defa inceleyecekler... akıl işi değil..

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Eylül 2014

    Sayın Ekrem D, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ILN-566-31586 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön