Onur O. Teşekkür Mesajı

Yaklaşık 20 gün gecikmeli de olsa eksik koli elime ulaştırıldı, teşekkürler.

Hepsiburada.com Eksik Koliyi 14 Gündür Göndermiyor ve Çözüm Üretilmiyor!

Onur O. |

30.12.2015 tarihinde Hepsiburada.com'dan aldığım Metalia Bunjee Dream 4 kapılı 2 çekmeceli dolap 7 Ocak 2016 tarihinde sözde Yurtiçi Kargo'ya teslim edilmiş. Dolabın 1 ve 3 numaralı kolileri ulaştı, 2 numaralı koliyi 9 Ocak 2016'dan beri bekliyorum hala yok! Yurtiçi Kargo şubesi taşıma belgesinin düzenlendiğini ama kargo çıkışının olmadığı söylüyor. Metalia sözde 19 Ocak'da kargoya verecekti (e-mail'e cevap verilmiyor). Kargo hareketlerinde hiçbir değişiklik yok.
Hepsiburada'nın verdiği cevap ise sabit: "Ürününüzün eksik kolilerinin tarafınıza teslimatı hakkında Akyokuş şube ve bölge müdürlüklerine bilgilendirme iletilmiştir. "Çözüm üretilmezse artık tüketici mahkemelerine başvuracağım.

Etiketler :

Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur O.
  31 Ocak
  20:05

  Yaklaşık 20 gün gecikmeli de olsa eksik koli elime ulaştırıldı, teşekkürler.

 • 23 Ocak
  10:50

  Sayın Onur O.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MKZ-704-70558 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Onur O.
  23 Ocak
  02:07

  Metalia'yı 20 Ocak günü aradığımda ısrarla kargo takip numarası vermeyip aslı olmayan bir "kargo fatura numarası" paylaştılar (Yurtiçi Kargo Akyokuş Şubesi ile teyit edildi). Paylaştıkları fatura numarası ise: YG4 503754497.
  Hepsiburada ise 2 defa çözüm üretmekten uzak olan konuda yazdığım cevabı verdi (13 Ocak'dan beri durumdan haberdarlar)
  Yurtiçi Kargo Akyokuş Şubesini aradığımda taşıma belgesinin düzenlendiği ama kargo çıkışının olmadığı söylendi. Hatta takip numarasından kontrol edilince "Kargo Gelmedi / Eksik Geldi" nedeniyle teslim edilmediği yazdığı açıkça görülüyor (takip No..: 213375828281).
  Bu nasıl bir ticaret ahlakıdır...