Hepsiburada.com Eksik Gönderim.

Yasemin Ç. |

06.10.2015 tarihinde bebek arabası ve puset takım olarak sipariş verdik. Bir gün sonra ürün tarafımıza ulaştı ama eksik olarak. Dalga geçer gibi sadece puseti göndermişler koskoca bebek arabasını göndermemişler. Hemen arayıp bilgilendirdik form açıldı işlem sırasını bekleyeceksiniz depodan kontrol edilecek gibi laflarla 1 haftadır bekletiliyorum. Ürünün gönderilip gönderilmeyeceği ile belli değil. Arayıp kimse de bu ürün size yollanacak bekleyin demiyor. Üstüne üstlük 3 gündür müşteri hizmetlerine bağlanılmıyor. Hepsiburada.com yöneticileri ürünüm nerede gönderecek misiniz. Puseti niye bekletiyorsunuz? Paramızla rezil olduk arkadaş ya. Bu son sipariş.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  09:51

  Sayın Yasemin Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QRM-221-55701 no'lu kayıt üzerinden bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Yasemin Ç.
  15 Ekim
  16:57

  Hala bekleyin diye bilgilendirme maili iletiliyor. Niye aranılıp da kesin bir bilgi verilmiyor. Bu depo biriminiz hala bakamadı bir türlü! Kardeşim ne kadar bekleyeceğiz. 8 gün oldu. Ürünümü istiyorum göndermek bu kadar mı zor?

 • 15 Ekim
  10:28

  Sayın Yasemin Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QRM-221-55701 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri