10 Kasım 2015

Hepsiburada.com Eksik Gönderilen Ürün!

23.10.2015 tarihinde Hepsiburada.com'dan 2 adet LED TV siparişi verdim. 28.10.2015 tarihinde siparişlerim kargo tarafından teslim edildi fakat 2 adet olan siparişim 1 adet olarak gönderilmişti. Kargo firmasıyla görüşmemde başka bir kargom olmadığını sadece kendilerine bu ürünün teslim edildiğini söyledi.

Hemen Hepsiburada.com müşteri hizmetleriyle görüştüm durumu anlattım. Web sitelerinden kolay iade kısmından eksik kargo formu doldurup göndermem gerektiği söylendi belirtmiş olduğu formu doldurdum formu doldururken 3 gün içerisinde geri dönüş yapılacağı yazıyordu ama on günü geçti hala bir dönüş yapılmadı telefonda hep aynı şeyler söyleniyor mesajlara kopyala yapıştır yaparak cevap veriyorlar.

Sedat 30 Okunma

Cevaplar

  • Sedat20 Kasım 2015

    23 Ekim 2015 tarihinde 2 adet awox marka tv siparişi verdim. 28 ekim 2015 tarihinde Yurt içi kargoyla siparişlerim teslim edildi fakat 2 adet olan siparişim 1 adet olarak gönderilmiştir kargo yetkilerinin imzalamam istediği tutanakta da 1 adet olarak görünüyor ve başka adıma gönderilen paketim olmadığı söylendi. Bu duruma istinaden hemen hepsiburada.com müşteri hizmetleriyle irtibat kurdum görüştüğüm yetkili bu durumda hepsiburada.com sayfasından kolay iade kısmından eksik ürün formu doldurup göndermem gerektiği söylendi telefonu sonlandırır sonlandırmaz gereken formu web sayfanızdan doldurup gönderdim bugün tam 20 gün oldu hala talebim sonuçlanmadı her aramamda incelemede deniyor.

  • Sedat15 Kasım 2015

    Hala sorunumu çözemediniz sizleri defalarca kez aradım defalarca kez mesaj yazdım mağduriyetimi her fırsatta dile getirdim ama ne yazık ki hiç dikkate almadınız her seferinde aynı şeyleri söyleyip durdunuz bu ne başı boşluk bu ne sorumsuzluktur anlayamadım bu mudur sizin müşteri memnuniyetinden kastınız. Bu yazılan mesajları hiçmi bir üst düzey yetkili okumuyor bilmiyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Kasım 2015

    Sayın Sedat B. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CGA-821-21054 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön