Hepsiburada.com Eksik Gönderilen Ürün 15 Gündür Tedarik Edilip Tarafıma Gönderilmedi.

Zeynep Eryılmaz U. |

Hepsiburada.com'dan satın aldığım Sevi Bebe Lüks Bebek Banyo Seti 7 Parça-Mavi adlı ürün 6 parça olarak ve Sevi Bebe Sepetli Küvet Ayağı ve Şampuan sepeti eksik olarak 16 Eylül 2015 tarihinde teslim edildi. Durumu Hepsiburada.com sitesinden aynı gün 16 Eylül' de girmeme ve defalarca gerçekleştirdiğimiz telefon görüşmelerine rağmen Hepsiburada.com 15 gündür eksik gönderdiği ürünü tedarik ederek tarafıma maalesef gönderemedi.

İhtiyacımız olduğu için aldık ancak 15 günün sonunda ürünün ne zaman gönderileceği hala belli değil! Eksik parçaların (Sevi Bebe Sepetli Küvet Ayağı ve hediyesi Şampuan sepeti) nin tarafıma acil olarak gönderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Eksik Ürün Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ekim
  17:15

  Sayın Zeynep U.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan OHD-121-85468 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Zeynep Eryılmaz U.
  05 Ekim
  14:00

  Kendilerinden 1 Ekim günü haber aldım. Eksik gönderilen ürünün kargoya verildiği şeklinde. Ancak verilen kargo numarası çalışmıyor ve böyle bir kargonun olmadığı söyleniyor. Sonuç olarak eğer gönderilmiş olsaydı İstanbul içi 5 günde elime geçerdi. Hala gönderilmemiş olduğunu düşünüyorum. Ayrıca sikaetvar.com' bu şikayetimi sorun halen çözülmemesine rağmen neden yayınlamıyorsunuz? Şikayetimi firmaya iletmeniz için değil, yayınlanması ve firmanın acil çözüme yönelmesi için sitenize giriyoruz. Acilen bu şikayetimin Şikayetvar.com ' da yayınlanmasını istiyorum.

 • 30 Eylül
  13:54

  Sayın Zeynep U.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OHD-121-85468 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri