Hepsiburada.com Eksik Gönderi!

Erdal Ş. |

28.05 tarihinde oluşturduğum şikayet bildirimi 10. gün sonunda hala çözülebilmiş değildir.
Verilen iki ayakkabı siparişi online sistemde teslim edilmiş görünmesine rağmen sadece bir tanesi kargolanmış ve bu durum kargo Ümraniye şube çalışanı tarafından teyit edilmiştir. Farklı tedarikçiler ile çalışan Hepsiburada müşterisinin yaşadığı sorunlara çözüm anlamında pasif kalmaktadır. Son 3 mailde konunun tedarikçi firma ile görüşüldüğü yönünde çözümden uzak mesajlardır gönderilmiş ve tarafım mağdur durumda bırakılmıştır. Hem mağdur duruma düşüp hem de hakkımı aramak için Hepsiburada ve kurye şirketine sayısız mail ve telefon etmek zorunda kalmak çok can sıkıcı bir durum. Gerekli kontrollerin yapılıp acil bir şekilde parasını ödediğim Hummel markalı ayakkabının teslimatını istiyorum.

Etiketler :

Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Haziran
  15:57

  Sayın Erdal Ş.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VYD-773-81310 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri