15 Mart 2013

Hepsiburada.com Eksik Gelen Ürün!

Hepsiburada'dan bir ağırlık seti aldım. Kutunun içinden ağırlıkları bara sabitlemek için gelmesi gereken sıkma parçalarından biri eksik çıktı, biri de kırıktı. Ayrıca kutu içerisindeki ürünler o kadar yağlıydı ki bu yağ kutunun dışına çıkmıştı. Paketi teslim aldığımda içindeki ağırlıklardan dolayı paket darmadağındı. Çok kötü paketlenmişti. Yine de iade etmedim, siteden eksik ürün başvurusu yaptım ve 2 adet sıkma parçası talep ettim. Bir gelişme olmayınca bir kez daha başvurdum ama yine bir hareket olmadı.

21 Şubat'tan beri bekliyorum. Sitede incelendiği ve en kısa sürede tamamlanacağı yazıyor. Bu siteden daha önce alışveriş yapmıştım, bir sorun olmamıştı ama bu sefer hiç memnun kalmadım.

Erman 21 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Erman T, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön