19 Nisan 2013

Hepsiburada.com Eksik Bilgilendirme!

Hepsiburada. com'dan köpeğim için champion mama aldım. Ancak bir tanesi açık olarak geldi. Şirkete bildirdim ve iade formu doldurmamı istediler. Fakat bu arada köpek mamanın içindeki kümes hayvanları ürünlerinden alerji oldu ve sırtında açık bir yara çıktı. Tüyleri döküldü. Site üzerinde ise mamanın içerisinde kümes hayvanları katkısı olduğu yazmamaktadır.

Şirkete bu durumu da haber verdim. Ve bana bir süre sonra cevap vererek iade süresinin geçtiğini bildirdiler. Oysa ki Tüketicinin Korunması hakkında kanun uyarınca ayıplı mallar da iade süresi 6 aydır. Kaldı ki bu kadar kötü niyet kabul edilemez. Cevap beklediğim için iade formunu hemen doldurmadım. Mamanın değiştirilmesini istiyorum.

Selen 22 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Selen Berna Ü, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön