Hepsiburada.com Eksik Bilgi Ve Destek Yetersizliği...

Barış P. |

Hepsiburada.com'dan satış almış olduğum Lenovo Vibe p1 marka ürünümü alırken ne tanıtım sayfasında ne de başka bir yerde ürünün ülke kısıtlaması olduğu söylenmemişti. Ben uzun bir süre yurt dışında ikamet ediyorum. Elime geçen kutunun arkasında bunu öğreniyorum. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman yapılandırmada olunduğu ve bana yardımcı olunamayacağı söyleniyor. Türkiye'nin en büyük online mağazasında böyle bir şey ile karşılaşmak. Sorunuma bir yanıt alamıyorum, aynı şekilde çözüme de gidemiyorum. Tek yapabileceğim müşteri olarak ürünü iade edebilmek. Bir daha alışveriş yaptığımda iki kere düşüneceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ağustos
  13:46

  Sayın Barış P.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UZJ-940-21413 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri