Hepsiburada.com Eksik Aparatlar

Faruk D. |

Aldığım dikiş makinesinin pil kapağı ve aksesuar çekmecesi eksikti. Tarafınıza konuyla ilgili mesaj attım ama bu işlemin mesajla kesinikle gerçekleşmeyeceğini eksik parça formu açmam gerektiğini söylediniz. Bende bu formu açtım ve bana kargo gönderi kodu geldi ürünü yollamamı istediniz. Ürünü dün size yolladım ve bugünde iadesini gerçekleştirmişsiniz.

İşin komik tarafını ürünü benden isterken birde üretici firmaya bu konu hakkında bilgilendirme yapmışsınız onlarda bana eksik parçaları yollamışlar. Ben şuanda ürünü tekrar almak istiyorum ama fiyatı yükselmiş ve ayrıca kargo parasıda vermek istemiyorum. yıllardır Hepsiburadadan alışveriş yapıyorum ilk defa böyle bir komediyle karşılaştım.

Etiketler :

Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ocak
  20:32

  Sayın Faruk D,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SBX-406-32833 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri