21 Şubat 2013

Hepsiburada.com Eksik Aparat Gönderdi!

Siparişlerim arasında bulunan Arzum Mirra türk kahve robotu elime ulaştı ama ürün geldiğinde çelik kapağı içerisinde yoktu. Bir yanlışlık olup olmadığını kontrol için siteden tekrar baktım ve çelik kapak olması gerektiğini gördüm.

06.02.2013 tarihinde bu eksikliğin bir an önce giderilmesini rica ediyorum diyerek mail attım. Cevap olarak aciliyetiniz ve talebiniz ilgili departmanımıza iletilmiş olup işlemler en kısa süre içerisinde sonuçlandırmaya çalışılacak ve işlemler tamamlandığında üyelik mail adresinize bilgisi iletilecektir denildi. Ama aradan geçen 2 hafta neticesinde henüz bir dönüş olmadı. Gerekenin yapılmasını istiyorum.

Yunus 40 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Yunus T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön