21 Eylül 2013

Hepsiburada.com Eksik Aparat 2 Haftada Temin Edilemedi!

Hepsiburada.com alışveriş sitesi üzerinden 07.09.2013 tarihinde satın aldığım Samsung marka televizyonu kurmaya gelen yetkili servis ürün kutusundan çıkması gereken Üst Takoz aparatının eksik olduğunu belirterek tutanak tutup kurulum yapamadan ayrıldı.

Bu tutanağı ve gerekli tüm bilgileri 07.09.2013 tarihinde Hepsiburada.com'a iletmeme ve 10 gün içerisinde eksik aparatı temin edeceklerini beyan etmelerine rağmen halen eksik aparat temin edilerek tarafıma ulaştırılmamıştır.

Yukarıda belirttiğim sipariş numarası üzerinden tüm başvurularım ve bugüne kadar çağrı merkezi ile yaptığım 5 ayrı telefon görüşmesi incelenebilir.

Buğra 32 Okunma

Cevaplar

  • Buğra 25 Eylül 2013

    Sorunum hala çözülmedi!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Eylül 2013

    Sayın Buğra G. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön