25 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Eksik Aksesuar!

Hepsiburada.com'dan H2O Mop x5 buharlı temizleyici aldım, fakat ürün geldiğinde su deposu kapağı, temizleme pimi ayrıca plastik ve pirinç fırçaları eksik çıktı. Durumu hepsiburadayı tam 4 kez arayarak bildirdim ama hiçbir şekilde ilgilenmediler güya 24 saat içinde geri dönüş yapacaklardı fakat hiç ses yok.

Ürünü 9 mayısta aldım bugün ayın 24'ü ve ürün elimde kullanamadan bekliyorum. Hepsiburada.com inanılmaz derecede ilgisiz ve malının arkasında durmayan bir firmaymış demek ki.

Sertunç 90 Okunma

Cevaplar

  • Sertunç06 Haziran 2013

    hala bir ses yok hepsiburada denen firmadan.Çok pişman oldum paramla rezil oluyorum resmen

  • Sertunç28 Mayıs 2013

    takip başlatıldı dediler fakat yine ses yok sadece gösteriş kendileri. bugün bir kez daha, herhalde toplamda 6. kez telefonla ulaştım çözüm getireceklerini söylediler bekliyorum. Çözüm getiremeseler bile en azından biz bu işi yapamıyoruz diye haber verirler diye ümit ediyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Mayıs 2013

    Sayın Sertunç Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön