Hepsiburada.com Ek Ücret Alınıp Bugün Teslimat Sözü Verilen Ürün Gönderilmedi.

Hakan A. |

31.08.2015 tarihinde Hepsiburada.com'dan toplam 4 farklı ürün sipariş ettim ve hemen elime ulaşmasını istediğim için "bugün teslimat" seçeneğiyle istedim. Tüm ürünlerde bugün teslimat özelliği vardı. Ekstra 10 lira ücretini ödeyerek onayladım. Akşam saatlerinde 3 ürün elime ulaştı ancak "Logilink ıd0017 Oyuncu Mouse Pad" adlı ürünüm ulaşmadı ve hala da kargoya verildiği görülmüyor. Hem ek ücret alınıyor, hem de istediğim zamanda elime ulaşmıyor. Bu nasıl bir hizmet anlayışı, 10 lirayı boşuna mı verdim ben? Ürünümün derhal elime ulaştırılmasını istiyorum. Bugün de ulaşmazsa bu işin peşini bırakmayacağım.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  16:19

  Sayın Hakan A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PDX-617-23106 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri