Hepsiburada.com EFT Sorunu...

Taner K. |

Hepsiburada.com dan Sony marka cep telefonu siparişi verdim. Dün hesap numarasına gerekli meblayı gönderdim. Ayrıca daha sonra 4 defa iletişime geçtim. Sonra benden dekontu göndermemi istediler, gönderdim. Fakat halen sipariş onayım yapılmadı ve konu ile ilgili gerekli açıklama yapılmadı.

Etiketler :

Fatura/Belgeler Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taner K.
  27 Temmuz
  13:35

  Daha önce tarafınıza ilettiğim şikayetimle ilgili herhangi bir gelişme olmadı. Dekontumu 3 kere göndermeme rağmen halen ürünüm gönderilmedi. Konu hakkında problemle ilgili herhangi bir bilgi verilmedi. Sorun aslında yatırdığım para kendilerinin hesabında görülüp görülmemesi. Eğer görülmüyorsa kendi bankama başvurup transferin iptalini yapacağım. Ama bankayla görüşüp yatıp yatmadığını tarafıma iletmiyorlar

 • 25 Temmuz
  15:57

  Sayın Taner K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OAC-580-99239 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri