12 Ağustos 2015

Hepsiburada.com E-Fatura Tarafımıza Ulaşmadı.

Hepsiburada.com'dan çim biçme makinesi ve bıçak aldım. E-fatura mükellefi olduğumuz için tarafımıza e-fatura gönderilmesini bekledim. Vergi numarası yanlış yazıldığı için e-fatura bir türlü ulaşmadı. Bununla ilgili defalarca aradım. Faturanın tarafımıza gönderildiğini söylediler ama gelen hiçbir şey yok. En son faturalara ait Zarf ıd lerini istedim ama 8 gündür 1 kez bile beni geri aramadılar.
Ben bu kadar ilgisiz, lakayt bir müşteri hizmetleri daha görmedim.
Şu saatten itibaren Hepsiburada.com üyeliğimi sonlandırıyorum. Bundan sonra ne alışveriş yaparım ne de tanıdıklarıma yaptırırım.

Eyüp 63 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Sayın Eyüp A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LLB-936-47813 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön