25 Mart 2013

Hepsiburada.com Duyurulan Sahte Hediye Çeki Kampanyası!

20 Mart 2013 tarihinde Hepsiburada.com internet sitesinde 750 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL hediye Çeki adı altında kampanya duyurusu yapılmış ve kampanyanın 23 Mart 2013 günü saat 12. 00'dan itibaren geçerli olacağı ve diğer detaylar açıkça yazılmıştır. Ancak halihazırda kampanya başlatılmadığı gibi müşteri hizmetleri de böyle bir kampanyanın duyurulmadığını iletmiştir.

Firma elbette kampanyayı iptal etmeye de yetkilidir ancak o tarihte 100 TL hediye çeki kampanyası bulunmaktayken duyurulan kampanya ilanının daha avantajlı olduğunu düşünerek alışverişimi erteledim. Şimdi ise 100 TL H. Çeki kampanyası bittiği gibi sitede duyurulan 150 TL H. Çeki kampanyası da başlatılmamıştır.

M.orhan 174 Okunma

Cevaplar

  • M.orhan 27 Mart 2013

    Sorunumla ilgili gelen e-posta içeriğinde böyle bir kampanyanın olmadığı dilersem başka bir kampanya yapıldığında alışverişimi yapabileceğimi yazmıştır sayın firma. Bu arada 100 Tl hediye çeki kampanyasından faydalanamadığım gibi duyurulan bir kampanyada uygulanmadığından 100-150 TL dezavantajlı duruma düştüm. Firma kampanya yapmak zorunda değil beğenen alır beğenmeyen almaz. Ancak bunu satış yaptığı sitede duyurmuşsa bunu uygulamak ticaret etiğinin gereğidir. Kampanya iptal edilmişse önceki kampanya bitirilmeden duyurulması gerekirdi.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın M.Orhan A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön