Hepsiburada.com Dünyanın En Sessiz Davlumbazı.

Samet G. |

15.09.2016'da sipariş ettiğim davlumbaz aldığım günde de yarın kargo ibaresi vardı. 25.09.2016 23.46 itibari ile de "17 saat 16 dakika içinde sipariş verirseniz yarın kargoda" ibaresi var siparişi vermemin üstünde 10 gün geçmesine rağmen sipariş detaylarım da 9 gündür "1 Adet Paketleme işlem sırasına alındı. Faturanız siparişiniz le birlikte gönderilecektir." Bu nasıl bir skandal ki Hepsiburada.com firması bu kadar basitleşti mi aynı gün süpürgede sipariş etmiştim onu da 7 gün sonra getirdiler ve ıslanmış bir şekilde Hepsiburada.com kutusu olmadan basit bir kargolama şekli ile teslim edildi ,artık şükür teslim edildi diğer üründen hiçbir haber yok.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  16:35

  Sayın Samet G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KAB-638-94411 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri