Hepsiburada.com Düdüklü Tencere Kargoya Verilmedi.

Birol E. |

Hepsiburada Korkmaz'a 140 Turbo Maviş 7lt. Düdüklü Tencere 6 Kasım 2014 Perşembe günü yani dün 64.99 TL satın aldım. Sürekli sipariş takibinde tedarikçi firmadan bekleniyor diye yazıyor. Zaten sipariş verdiğin ilk gün sipariş takibinde güvenliğiniz, için sipariş bilgileriniz kontrol ediliyor yazıyor ürünün teslimatı 1 haftayı buluyor.

Hepsiburada daha önceleri sipariş verince güvenliğiniz için sipariş bilgileriniz kontrol ediliyor diye yazmıyordu, şimdi neden yazıyorlar anlamış değilim. Bazende kart sahibine ulaşamadık diye sipariş müşterinin bilgisi dışında iptal ediliyor. Hepsiburada siparişimin kargoya verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birol E.
  11 Kasım
  21:40

  Hepsiburada Korkmaz'a 140 Turbo Maviş 7lt. Düdüklü Tencere ürünümü tedarik edemedi 14 Kasım 2014 tarihinde tedarik edilip kargoya verilecekmiş. Tedarik süresi için 10 TL Hediye Çeki verildi.

 • 08 Kasım
  12:37

  Sayın Birol E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KBL-194-22452 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri