Hepsiburada.com Dönüş Yapmadı!

Onur K. |

Hepsiburada.com adresinden 11. 10. 2013 tarihinde satın almış olduğumuz 58736801 sipariş nolu ürünlerin bir kısmı tedarikçi firma sevkli olarak gönderildi. Bu ürünlerin sevk irsaliyeleri kargo teslimatı aşamasında bana gönderildi ancak faturaları sipariş tarihinden 30 gün geçmesine rağmen elime ulaşmadı.

Çağrı merkezinden defalarca kayıt bırakmama rağmen bana geri dönüş yapılmadı. 11. 11. 2013 Pazartesi günü bana resmi işlemlerde kullanılmayan fatura örneği gönderilmiş. Ben defalarca muhasebeme bildirmem için istediğim gerçek faturanın örneğini istememe rağmen henüz bir geri dönüş yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Fatura/Belgeler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur K.
  21 Kasım
  14:40

  Merhaba; Dün hepsiburada.com tarafından 58736801 nolu siparişime ait ürünlerden sadece Türksit Kosmo Eko Kollu Çalışma Koltuğu-Kırmızı-Suni Deri ürününün faturasının aslı gibidir nüshası elime ulaştı.

  Siparişimdeki diğer ürünler olan Venüs Bekleme Koltuğu 2 adet, Frm Form Misafir Koltuk (Siyah Deri) 4 adet, Bar Masası Vugas Siyah 1 adet bu ürünlerin faturaları kargo içerisinden çıkmadı. SN. Hepsiburada.com yetkilileri sizlerden en kısa içerisinde bu sorun hakkında destek bekliyorum. Saygılar.

 • Onur K.
  18 Kasım
  11:10

  Hala dönüş bekliyorum kendilerinden :)

 • Onur K.
  15 Kasım
  09:30

  Defalarca telefonla çağrı merkezinize destek talebinde bulundum ama hala sizden geri dönüş yok... Bugün içerisinde asıl fatura fotokopilerini tarafıma mail olarak göndermenizi istiyorum. Bu işlerde mailde belirttiğiniz özür geçmiyor belge geçiyor.

 • 15 Kasım
  09:27

  Sayın Onur K,

  Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır.

  Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx