31 Ekim 2016

Hepsiburada.com  Dokuz Gündür Süper Hızlı Kargom Gelmedi.

20'sinde verdiğim siparişte sepetimdeki ürünlerin bir kısmı geldi. Bir kısmı ürün tedarik edilemedi dendi. Süper hızlı kargo yazan ve asıl acil gelmelisiniz istediğim 3 ürün iste bugün 9. günü ve hala teslim edilmedi. Tatile denk geldiği içinde 11. günde belki teslim edilir. Konuyla ilgili tüm şikayetlerimiz ise inceleniyor, size bilgi verilecektir, en kısa sürede arkadaşlar size dönecekler, maximum 48 saat içerisinde dönüş yapılacaktır. Gibi ezbere, çözüm için gayret göstermeyen müşteri temsilcileri ile geçiştirilip duruyor. E-ticaret sistemi geliştikçe hizmetten yoksun Hepsiburada geriliyor. Bir sürü e-ticaret sitesi mevcut bu zihniyete sahip sorumluluk alamayan firmalardan uzak durmak lazımmış. Adı duyulmamış sitelerde bile sorununuzu 1-2 günde çözüp özür diliyorlar. Artık devir değişti.

Ramazan 194 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan 01 Kasım 2016

    İlgili konuyla ilgili gelen cevapta yurtiçi kargoyla ilgili özürlerini iletmişler halbuki süper hızlı kargo olan ürünü 6 gün kargoya vermeyen kendileri. Sorumlu olarak yurtiçi kargoyu vermişler. Kendi hatalarının üzerini örtmedeki becerilerini ayakta alkışlarsınız. Şikayet kaydında 3-4 talebiniz oluyor, ama sadece 1ine cevap verip sorunu çözmüş gibi kaydı sonlandırıyorlar. Saygısız müşteri temsilcilerini şikayet ediyorsunuz, kayıt oluşturuldu diyorlar kayda gelen cevap kargonuz için özür dileriz. Müşteri temsilcileri kendilerini çok güzel koruyorlar. Müşteri temsilcisinin birisi kendileri ile ilgili talep alamadıklarını yöneticilere mail atmamı söyledi. Mail istedim veremeyiz dedi. Tüm diyaloglar saçma sapan komikliklerle geçiyor. Bilgi sistemine yazı yazıyorum ilgili yetkiliye yönlendirin diye. Yazıyı hiç umursamadıkları gibi soru sor kısmından çözün diyor. Sorun zaten oradaki robotlaşmış beyinler. Bi yöneticinle paylaş bari kendinizi bi dışarıdan göz olarak görün. Kendisine saygısı olmayan bir firmayla alışveriş yapmak mı? Sonuç bunlar işte. Sorun varsa asla onlardan değil. Sorunlu olan bizleriz neden alışveriş yaptık yapmasaydık.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Ramazan T. O. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NAU-908-92165 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön