Hepsiburada.com Doğru Yatırılmayan Ücret İadesi!

Fevzi B. |

24 Şubat'ta yapmış olduğum siparişte 1 ürünü iade ettim fakat ürün ücreti bir türlü yapmış olduğum harcama kadar yapılmadı. Belki ücreti düşük bir meblağ olabilir ama Hepsiburada.com bu ücreti 1 kişiye yatırmıyor, birden fazla kişiden alındığı düşülürse meblağ oldukça artıyor.

Y**** hanım sağ olsun tam ücreti yatırıldı yazdı fakat tüm belgeleri kendilere belgelendirdim sonrasında hiçbir şekilde yazmıyor Y**** hanım artık kim ise bu şahıs bir türlüde yazmış olduğum mesaja cevap verilmiyor. Çalışanları alırken bir sınava tabi tutsalar iyi olur, bilip bilmeden
insanları yalancı durumuna düşürüyorlar. Belgeleri sununca sesleri dahi çıkmıyor.

Ekte konuşulan yazışmayı ekliyorum geri kalanı herkes okusun bilgilensin. Hepsiburada.com'un nasıl bir iş akışı olduğu görülsün...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  10:41

  Sayın Fevzi B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SPY-170-10953 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri