Hepsiburada.com Doğru Faturamı Göndermiyor!

İbrahim K. |

Hepsiburada.com'dan 21184026 numarasıyla 11 Temmuz 2015'te alışveriş yapmıştım. Ve LG G4 ürününü aldım fakat telefonumu servise göndermek durumunda kaldım. Servise gönderdiğimde servis bana faturadaki imei numarası ile telefondakinin uyuşmadığını, bu faturanın kendi telefonuma ait olmadığını söyledi. Hemen Hepsiburada.com'u aradım tekrar fatura talep ettim yaptıkları hatayı söyledim. Bana tekrar bir fatura gönderdiler ama nitekim gönderilen faturada da imei numarası uyuşmuyor bana farklı farklı insanların faturalarını gönderiyorlar ve bana doğru faturamı vermiyorlar. Şikayetçiyim. Doğru faturam gönderilmediği takdirde her türlü yasal yola başvuracağım. Şu anda yaptıkları kanun önünde bir suç.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Fatura/Belgeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim K.
  11 Aralık
  14:28

  Hala bana ait faturam tarafıma gönderilmedi yazık...

 • 11 Aralık
  13:58

  Sayın İbrahim K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZQH-407-35275 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri