07 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Distribütör Garantili Telefon Yerine İthalatçı Garantili Ürün Gönderildi!

30. 04. 2013 tarihinde LG Optimus G marka model ürün siparişi verdim. Ürün sayfasında Distribütör garantili yazıyordu. Ürün kargo aşamasındayken başka bir arkadaşa aynı ürünün İthalatçı garantisi ile gönderildiğini öğrendiğim. Derhal müşteri hizmetlerini aradım fakat yardımcı olmadılar. Bunun üzerine sitenin ilgili sayfalarını kullanarak sayısız mesaj attım.

Nihayetinde ürünüm geldi ve ithalatçı firma garantili çıktı. Bu durumla ilgi sayfanın hatalı olduğu içeren özür mesajı dışında hiçbir açıklama ve konuyla ilgili uzlaşı alamamaktayım. Bir defaya mahsus banka kampanyası yüzünden iade kabul etmemekteyim. Ürünün vadedildiği şartlarda birebir değişimini veya zararımın karşılanmasını istiyorum.

Cem 213 Okunma

Cevaplar

  • Cem 08 Mayıs 2013

    Şu şikayetlere sürekli aynı mesajları yollayıp ilgilenmiş gibi yapıyorla birde iyice sinir oluyorum ne arayan var nede aradığımızda doğru düzgün bir muhattap birde sattığımız ürünlerin garanti süreleri boyunca arkasındayız demezlermi siz daha müşteriyi baştan korkutuyorsunuz allah bilir telefon ağrızalansa size göndersek onuda kaybeder sonrada konuyla ilgili takip başlatırsınız ama korkarım ki oda benim haftalardır yanıt alamadığım bu sorunum gibi çözüme ulaştırılamaz sizin tarafınızdan yazık birde Türkiye'nin en büyük alışveriş sitesi olucaksınız!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Cem B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön