20 Mart 2013

Hepsiburada.com Distribütör Garantili Olmayan Iphone5 Satıyor!

Hepsiburada'dan bir buçuk ay önce iphone 5 satın aldım. Kameranın içine toz girdiğini fark ettim. Her geçen gün toz biraz daha arttı. Kamera üretim hatası olarak toz izolasyonuna sahip olmadığını, aylardır iphone5 kullanan diğer arkadaşların hiç bir tozlanma görmediğini öğrenince anladım ve hepsiburada ile görüştüm.

Bana dudullu'da tanımadığım birinin telefonunu verdi. Sorunumu orayla çözmem gerekiyormuş. 1 - Madem distribütör garantisi yok bunu neden şimdi öğreniyorum?2 - Peki, madem şimdi öğrendim, neden tanımadığım üçüncü şahıslara 2bin liralık telefonumu gönderecekmişim? Adam kargoyu aldım, paket boştu demeyeceği ne malum?3 - Neden işportadan almadım da gidip hepsi burada'dan aldım?

Kadir 1.999 Okunma

Cevaplar

 • Kadir27 Ocak 2014

  Sadece telefonum tamir ettirildi, yerine distribütör garantili bir ürün verilmedi. Yanlış bilgilendirdikleri için hala kızgınım.

 • Kadir27 Ocak 2014

  Aradan 9 ay geçti, ben hala hepsiburada'nın sattığı paralel ithalat iphone5 kullanıyorum. Sitede yazsa razıydım ama beni yanlış bilgilendirdikleri için hala kızgınım. Hakkımı helal etmiyorum.

 • Kadir11 Nisan 2013

  Toz alma problemi: Hepsiburada sorumluluğunu hatırladı ve telefonumu ithalatçı firmaya (yani taşeron gibi birşey diyebiliriz) gönderdi ve telefonun toz filtrelerini değiştirdiler. Şimdi yeniden baktığımda kameraya toz dolmaya başladığını gördüm. Distribütör garantsi olmayan iphone satıyorsunuz: Hepsiburada distribütör garantisi olmayan ürün satıyor ve telefonum resmi garanti altında değil. Ürünü ithal eden bana göre dandik bir firmanın sözde garantisi altında. Yarın firmaya birşey olduğunda 2000 liraya aldığım telefonum mındar olacak. Oldu da zaten. Hakkımı helal etmiyorum. Beni kandırdın hepsiburada.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Mart 2013

  Sayın Kadir Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön