Hepsiburada.com Değişimini Yapamıyorlar.

Mert İ. |

Bir çok siteden alışveriş yaptım ayakkabı gözlük gömlek ceket. Hepsinde gelen ürünü deneyip eğer beden olmadığını görünce tekrar paketleyip değişimini sağladım. Şimdi erkek atlet korsesi olarak ürünü siparişinde bulundum. Ürün tahminimden de küçük çıkınca zaten deneme fırsatım olmadı çünkü başımdan bile geçemiyor o derece küçük. Hemen telefon açtım Hepsiburada.com müşteri hizmetlerinden fakat iç giyim ürününde iade yapılmadığını söylendi. Ben de konuştuğum kişiye ben para iadesi istemiyorum M yerine L bedeni talebinde bulunmak istediğimi, ürünün iadesini kesinlikte istemediğimi ve teslim alalı sadece 3 dakika bile olmadığını belirttim. Bu yüzden memnun değilim. Büyük firma parayı hak etmiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Aralık
  10:07

  Sayın Mert İ.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OIC-521-83779 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri