18 Ocak 2016

Hepsiburada.com Değişimi Sağlanamayan Zigon Sehpa!

05.12.2015 tarihinde satın alınan toplu siparişimizin içerisinde bulunan zigon sehpanın vidaları eksik ve hasarlı şekilde tarafımıza ulaştığı ve değişiminin sağlanması gerektiği Hepsiburada yetkililerine defalarca aktarıldı. Ürün hala elimizde hala eksik ve hala hasarlı. Ürünü gerekirse çöpe atacağım bu kadar çözümsüz kalınan tek alışveriş sitesi olduğunu düşünüyorum. Biz iade değil bizler değişim talep ediyoruz madem ki değişim olmayan ürün satılıyor öyleyse bizlerin bilgilendirilmesi gerekiyordu en ufak uyarı yok. Biz sizden kaynaklanan sebeplerden dolayı neden hak ettiğimiz hediye vb. şeylerden olalım. Problem kimdeyse bence zararı üstlenen taraf da o olmalı.

Mehmet 121 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet18 Ocak 2016

    Yine basma kalım cevaplar. Şablon istemiyoruz arkadaşlar çözüm istiyoruz çözün yazmıyorsanız lütfen cevap vermeyin buraya ki okuyan biri sizler hakkında sağlıklı bilgiye ulaşabilsin.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Ocak 2016

    Sayın Mehmet M. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TIX-506-99653 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön