Hepsiburada.com Değişimden Gelen Ürün Hem Eksik hem Hasarlı!

Salihsoner U. |

Zaten elime bir buçuk ayda geçen Simfer gourmet ankestre setin ocağın ocak başlıklarından biri eksik ve fırının arka kısımları zarar görmüş ve eğilmiş durumda elime geçti. Yani Hepsiburada resmen kusurlu malı bu ikinci olmak üzere bilerek gönderiyor. Benim anladığım kadarıyla müşteri yerde değiştirmek istemezse sorun yok. Değiştirmek istersede zaten 1 aydan uzun sürede yaparak firmadan gına geliyor ve isyan ediyorsunuz. Hepsiburada.com bence reklam yapmaktan başka bir iş yapmıyor.

Etiketler :

Eksik Ürün Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salihsoner U.
  23 Haziran
  13:01

  Hepsiburada bence gerçekleri saklayan bir firma. Aldığım ürünle ilgili ürünle ilgili azdığım gerçek yorumları gizleyerek sadece iyi yorumları yayınlıyor. Ürün alacak arkadaşların dikkat etmesi gerekiyor bu konuya başka yerlerden de araştırma yapmalarını tavsiye ederim.Ayrıca ürünle ilgili sorunları teknik servisden malzemeyi alarak çözdüm yani hepsiburada ile uğraşacak ne zamanım ne güçüm kaldı. Daha öncede söylediğim gibi hepsiburada sorunlu ürünü tekrar tekrar göndererek müşteriyi pes ettiriyor. Pes dedik başka bişey demeye gerek yok. Dahada hepsiburadadan bişey almam aldırmamda.

 • 20 Haziran
  11:15

  Sayın Salih Soner U,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız.


  Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx