20 Haziran 2013

Hepsiburada.com Değişimden Gelen Ürün Hem Eksik hem Hasarlı!

Zaten elime bir buçuk ayda geçen Simfer gourmet ankestre setin ocağın ocak başlıklarından biri eksik ve fırının arka kısımları zarar görmüş ve eğilmiş durumda elime geçti. Yani Hepsiburada resmen kusurlu malı bu ikinci olmak üzere bilerek gönderiyor. Benim anladığım kadarıyla müşteri yerde değiştirmek istemezse sorun yok. Değiştirmek istersede zaten 1 aydan uzun sürede yaparak firmadan gına geliyor ve isyan ediyorsunuz. Hepsiburada.com bence reklam yapmaktan başka bir iş yapmıyor.

Salihsoner 70 Okunma

Cevaplar

  • Salihsoner23 Haziran 2013

    Hepsiburada bence gerçekleri saklayan bir firma. Aldığım ürünle ilgili ürünle ilgili azdığım gerçek yorumları gizleyerek sadece iyi yorumları yayınlıyor. Ürün alacak arkadaşların dikkat etmesi gerekiyor bu konuya başka yerlerden de araştırma yapmalarını tavsiye ederim.Ayrıca ürünle ilgili sorunları teknik servisden malzemeyi alarak çözdüm yani hepsiburada ile uğraşacak ne zamanım ne güçüm kaldı. Daha öncede söylediğim gibi hepsiburada sorunlu ürünü tekrar tekrar göndererek müşteriyi pes ettiriyor. Pes dedik başka bişey demeye gerek yok. Dahada hepsiburadadan bişey almam aldırmamda.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Haziran 2013

    Sayın Salih Soner U, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön