11 Şubat 2014

Hepsiburada.com Değişim Yapılan Ürün 1 Haftadır Gönderilmiyor!

Satın aldığım kulaklık arızalandı ve distribütör tarafından yenisi ile yaklaşık 1 hafta önce değiştirildi. Fakat Hepsiburada.com ürünümü tarafıma göndermemekte ve müşteri hizmetlerine attığım hiçbir mesaja cevap almamaktayım.

Ayrıca tarafıma para iadesi yapıldı, bu para iadesi neyle alakalı belli değil. Eğer kulaklıkla alakalıysa, distribütöe firma yenisi ile değişim yapıldığını belirtmesine rağmen, neden para iadesi yapıldı. Sorularıma acil cevap bekliyorum.

Mehmet 61 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 11 Şubat 2014

    Anlaşamıyoruz sanırım, değişim yapamıyoruz ne demek! Ben zamanında sizden indirimli olarak satın aldığım bir ürünü şimdi neden daha pahalıya almak zorunda olayım ki? O zaman neden sizi tercih edeyim ! Gider elmasepeti.com dan satın alırdım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Mehmeh Fatih T, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SHD-912-85139 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön