25 Ekim 2014

Hepsiburada.com Değişim Masalı!

Eylül 2014'te Hepsiburada'dan LG marka Çamaşır makinesi aldım maalesef. Ürünü ilk kullandığım zaman program seçme düğmesinin sürtünme yaptığını fark ettim ve servis çağırdım. Yetkililer fabrika çıkışlı hatalı ürün olduğunu ve en olsa sürede değişim yapılacağını söyledi. Değişim raporunu Hepsiburada'ya gönderdim.

İşin en komik en saçma ve en en mantıksız kısmı burada başladı. Bana gelen mailde, kendi imkanlarımla ürünü kargo firmasına göndermem yazıyordu. Ücreti onlar ödeyecekmiş sağ olsun! Müşteri temsilcisine dedim ki kaç gün sürer geri gelmesi? "Gönderi elimize ulaşsın 20 gün değerlendirme yapacağız. Sonra size mail atacağız" Allah Allah şaka değilmiş. Kötü ötesi bir hizmet!

Ümmügülsüm 115 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Ekim 2014

    Sayın Ümmügülsüm G. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan ZAA-259-21646 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön