01 Kasım 2016

Hepsiburada.com Değişim İstiyorum Ama Zorla Ücret İadesi Yapıyorlar.

19.04.2016 tarihinde D-Market'ten almış olduğum "Sandisk Ultra ıı 120 GB 550MB-500MB/s Sata 3 SSD (sdssdhii-120g-g25) " marka/model ürünü arızalandığı için 27.9.2016 tarihinde D-Market'e kargo ile gönderdim. 1 ay sonra ürünün para iadesini istemediğimi onun yerine yenisi ile değiştirilmesini istediğimi belirttim. 29.10.2016 tarihinde bana ücret iadesi yapılacağı bilgisi verildi.

30.10.2016 tarihinde tekrardan ücret iadesi istemediğimi ekonomik kayba uğrayacağım için ürünün yenisi ile
değiştirilmesini istediğimi belirttim ve 1 gün sonra bana "ürün yetkili servis stoklarında olmaması sebebi ile değişimi yapılamamaktadır. " açıklamasında bulundular.

Nasıl bir yetkili servistir ki elindeki tüm ürünler stoklarda kalmamış ve koskoca D-Market böyle bir yetkili servisle işbirliği içerisinde. Ürünün fiyatı artmış durumda, yasal hakkımı kullanıp, ürünü yenisi ile değiştirmenizi istiyorum.

Aydın 201 Okunma

Cevaplar

  • Aydın 03 Kasım 2016

    Baktım da neredeyse tüm şikayetlere aynı cevabı yazmışsınız. Kopyala-Yapıştır. Zaman ayırıpta müşterilerinize doğru düzgün bir cevap verme gereği bile duymamışsınız. Ben sizin adınıza yazdığınız cevabı, bu şikayeti okuyacaklara bildireyim: "20538599 nolu siparişinizde yer alan Sandisk Ultra ıı 120 GB 550MB-500MB/s Sata 3 SSD (sdssdhıı-120g-g25) adlı ürününüz için tarafımızca işlem yapılamamaktadır. Yasal haklarınızı kullanmanız neticesinde elde edeceğiniz kararı tarafımıza iletebilirsiniz. Beni uğraştırma anlaşmalı olduğum yetkili servisle, yasal hakkını kullan sen uğraş. Ha oldu ki mahkemede bi hak kazandın bi zahmet bize de bildir o zaman bir şeyler yaparız belki diyorlar. Göz göre göre tüketicilerin hakkını gasp edip uğraştırıyorsunuz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın Aydın K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TEN-726-14358 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön