Hepsiburada.com Değişim İstedim Onarıp Gönderdiler!

Bartu B. |

Iphone 5 marka ürün ayıplı çıktığı için değişim istedim ürünü rızam olmadan onarıp geri gönderdiler. Bu kez iade formu doldurdum kabul edildi ve kargodan teslim almadan iade ettim. Ürün tekrar servise gitti ve iade isteğime rağmen ürün tekrar tarafıma gönderilmek üzere kargoya verildi ve bundan sonra !müşteri hizmetleri ile aramda geçen komik dialog aşağıdaki gibidir takdirinize bırakıyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bartu B.
  04 Mayıs
  14:15

  Şikayetvar.com olmasa ürünümün iadesi ya yapılmaz ya da çok uzun sürerdi. Şikayetvar.com'a sağladığı imkanlardan dolayı teşekkür ederim. Hepsiburada.com'a gelirsek bir daha değil elektronik cihaz bir iğne bile almayı düşünmüyorum.

 • 21 Nisan
  11:27

  Sayın Bartu B,

  Sorununuzun kısa süre içerisinde çözümü için gereken çaba gösterilmektedir. Çözümlendiğinde size e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.

  Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Bartu B.
  20 Nisan
  21:38

  Sizin benim rızam olmadan ürünü onarma yahut onarıma izin verme hakkınız yok. Bu hak tüketiciyi korumaya dair kanun madde 4'te açıkça tüketiciye veriliyor. Dolayısıyla AYIPLI ürünün onarımı rızam olmadan yapıldığından ödediğim bedelin iadesini istiyorum.

 • Bartu B.
  19 Nisan
  17:06

  Peki ben fotoğraflarda yazdıklarımı okumadığınızı varsayarak buradan sorayım. Yetkili servis dediğiniz servis ürün hakkında iade kararı vermiyor ise tüketicinin korunmasına dair kanunun 4. maddesindeki seçimlik haklarımdan olan onarım isteme hakkımı bana hiç bir şekilde sormadan kafasına göre yapma hakkını hangi hukuki kaynaktan alıyor ?

 • 19 Nisan
  15:10

  Merhaba Bartu B.
  Mailinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmış olup konunun detayları tespit edilmiştir. Elektronik ürünlerin değişim / iade işlemleri teknik servis raporları ile yapılmaktadır. Ürününüz, bu raporun temini için teknik servise gönderilmiştir. Teknik servisten gelen rapor doğrultusunda işlemler yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Hepsiburada.com
  Müşteri Hizmetleri Ekibi
  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx