27 Temmuz 2015

Hepsiburada.com Değişik İstiyorum İade Yapıyor.

15/07/2015 tarihinde kampanyalı olarak almış olduğum Samsung marka televizyon çalıştıkları kargo şirketi tarafından getirilen kargo kutusu ıslak ve yırtık gelmiştir. Kargocu kutunun başka kargodan ıslandığını bir şey olmayacağını teslim almamı söyledi.

Kutusunun ıslak olmasından ve yırtık olmasından dolayı teslim almadan geri gönderdim. Müşteri hizmetleri açısından sıkıntı yok işlerini iyi yapıyorlar ama beni bir konuda mağdur ediyorlar. Ben iade istememe rağmen değişim istememe rağmen değişim olmayacağını iade yapılacağını söylüyorlar. Ben bu ürünü kampanyalı fiyattan aldım çalıştıkları kargo şirketinin fiyaskosu yüzünden mağdur oluyorum ve ürünün iadesini değil değişimini istiyorum!

Serkan 680 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Sayın Serkan T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MUV-275-22133 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön