Hepsiburada.com 'dan İade Kabul Etmiyor..

Sait S. |

23.06.2016 tarihinde Hepsiburada.com' dan sipariş ettiğim Samsung marka klima 25.06.2016 günü kargo vasıtasıyla tarafıma teslim edildi. 28/06/2016 günü yetkili servis tarafından kurulum yapıldı. Bende ürün performansından memnun olmadığım için 01/07/2016 tarihinde orijinal ambalajlarıyla beraber yetkili servise ücret karşılığı söktürme işlemini yaptırarak anlaşmalı olduğu kargoya vererek gönderdim.

13/07/2016 tarihinde Hepsiburada.com' dan mail adresime siparişinizde bulunan Samsung Inverter Klima isimli ürün kurulum yapılmış olması sebebiyle iade koşullarına uygun bulunmamıştır şeklinde ibareyle tarafıma cevap verildi.

Peki ürün kurulumu yapılmadan ürün nasıl test edilip denenecektir. 14 günlük koşulsuz iade reklamı yapıp ve tüketici yasasını uygulamamalarını anlamıyorum. İletişim numaraları 08502524000 defalarca aramama rağmen cevap alamadım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum..

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sait S.
  15 Temmuz
  22:36

  Bana gelen mailde aynı cevabı vermişler. Klima kurulumu yaptığınız için ürün iadeniz reddedilmiştir diye. Tekrar soruyorum ürün kurulumu yapılmadan klimanın performansını nasıl test edip memnun kalıp kalmayacağıma karar vereceğim. Müşteri memnuniyetinin sizin için hiç önemi yok mu? Bu konuyla ilgili olarak benimle iletişime dahi geçmediler. Bu kavurucu yaz sıcaklıklarında beni ve ailemi mağdur ettiniz.

 • 14 Temmuz
  13:20

  Sayın Sait S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JRO-587-90120 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri