30 Ocak 2014

Hepsiburada.com 'dan Aldığım Ürün Ne Onarılıyor Ne İade Alınıyor.

Hepsiburada.com'dan almış olduğum ürünü ikinci kez yaşadığım aynı sorundan dolayı onarım için Hepsiburada.com'a gönderdim. Bir aylık bir sürecin sonunda ilginç bir şekilde arıza talebiniz reddedildi diye bir bildirim aldım. Resmen dalga geçiyorlar.

Çağrı merkezini aradım onlar bile ne yaptıklarının farkında değiller. Ürün ne onarılmış, ne iade alınmış, aynı gönderdiğim şekilde tekrar bana göndereceklermiş. Böyle tuhaflık görmedim. Arızalı ürünü neden gönderiyorsunuz anlayabilmiş değilim. Ürünün onarılmasını ya da bir an önce iade alınmasını istiyorum. Değerli Hepsiburada.com çalışanlarının bilgilerine.

Samet 47 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Şubat 2014

    Sayın Samet A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FLH-984-92825 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön