Hepsiburada.com Çözümsüzlüğe Yönelik Şirket Politikası!

Alper E. |

04.05.2016'da hediye amaçlı telefon kol bandı siparişi verdim. Ürünü, 09.05.2016'da teslim aldım. Ürün biraz büyük geldiği için aynı markanın, aynı fiyata başka bir modeliyle değiştirmek istedim. 10.05.2016'da müşteri hizmetlerini aradım. Sistemde güncelleme olması nedeniyle bilgilerime ulaşılamadığını, e-posta yoluyla ulaşmam gerektiğini söylediler.

Aynı tarihte bilgi@hepsiburada.com adresine e-posta yoluyla talebimi ilettim. Herhangi bir iletişim aracıyla tarafıma cevap gelmedi. 24.05.2016'da müşteri hizmetlerini tekrar aradım. 14 gün geçtiği için yardım edemeyeceklerini söylediler.

Halbuki 14 gün değil 1 gün geçmesiyle talebimi iletmeme rağmen kendileri ilgilenmediler. Yukarıda da ifade ettiğim gibi şahsımla iletişime geçmediler. Burada önemli olan ürünün değeri değil, yaklaşımdır. İletmek istedim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper E.
  25 Mayıs
  11:13

  Şikayetimi yazdığım gün Hepsiburada.com firmasından tarafıma cevap ulaştı. Alınan ürünlerle ilgili birebir değişim yapmadıklarını belirterek, başka şekilde yardım edemedikleri için özür dilediler. Şikayetim ürünün değiştirilmemesiyle ilgili değildi. Değişim yapmak istediğimi bildirdim, değişim olmuyor ise iade edecektim. Benim talebimi çok öncesinden bildirmeme rağmen bana cevap vermeyerek 14 günlük iade süresini geçirmeleri ve bu kusuru müşteri olarak tarafıma yüklemeleri şikayetimin konusuydu. Kısacası şikayet başlığının ne denli isabetli olduğunu gösterdiler.

 • 24 Mayıs
  14:46

  Sayın Alper E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VIK-189-62540 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri