Mustafa S. Teşekkür Mesajı

Hepsiburadaya teşekkür ederim sorunum çözüldü

Hepsiburada.com Çözüm Yolu Sunmuyor!

Mustafa S. |

01.02.2015 tarihinde Hepsiburada.com'dan kitap ve kitap ayracı siparişi vermiş olmama rağmen 26.02.2015 tarihine tedarik edememiş ayrıca 24.02.2015 tarihinde siparişimde değişiklik istememe rağmen değişikliği yapmamış ayrıca birinin para iadesini yaparken halen kitabı ne tedarik etmiş ne değişim yapmış ne de iadesini gerçekleştirmiştir. Ayrıca siparişimde vermiş olduğum hediye çekini de sürüncemede bırakmış ve siparişi verdiğim tarihte mobil uygulamadan 100 TL ve üzeri alışverişte 19.03.2015 tarihinde kazanacağım 25 TL. Hediye çekini sayelerinde kazanamama durumu ortaya çıkmıştır. Firmaya 5 senelik bir müşteri olarak çok teşekkür ederim.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa S.
  14 Nisan
  13:41

  Hepsiburadaya teşekkür ederim sorunum çözüldü

 • 28 Şubat
  10:25

  Sayın Mustafa S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WQI-421-16302 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri