10 Nisan 2013

Hepsiburada.com Çözüm Yok!

Firmadan 4adet tablet aldım, 1tane iade ettim. 4parasını geri ödediler. Yanlış ödeme yaptınız diye 1,5 ayda 3 kez telefonla 10ar dk. görüşme yaptım. 8kez mail yazdım. Firma kendi parasını almamakta inatçı. Kabul ettirdim firmayı bu sefer yazıyla kredi kart bilgilerimi fakslamamı istediler. K.Kart bilgilerimin kimlerin eline geçeceğinin ve kurumsal firmanın bu derece güvensiz çözüm bulmasından son derece rahatsız olduğumdan kabul etmedim. Şimdi özür dilemek yerine akıllarınca siparişlerime el koyuyorlar. Alacakları ortalama 500tl. el koydukları 100tl.
Bu konu ile ilgili 6 farklı insanla görüştüm bir taneside bizim sizde paramız duruyor diye şirketini sahiplenmiyor. Söylenen kalıplaşmış cevaplar.

Muhammed 35 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Mayıs 2013

  Sayın Muhammed Mustafa Ş, Sorununuzun kısa süre içerisinde çözümü için gereken çaba gösterilmektedir. Çözümlendiğinde size e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Muhammed 23 Mayıs 2013

  Firma tarafından 10 nisandan bu yana geri dönüş olmamıştır. Aksine Sitelerinde soru sorduğumda sorularım kapatılıyor.

 • Muhammed 11 Nisan 2013

  Sayın yetkili. Bakın mesaj göndermişsiniz "Parayı havale yapın" diye. Ben vadeli alışveriş yaptım, sizde iade parasını aynı vade şeklinde ödediniz. Çözümünüz sizin bana vadeli ödediğim parayı benim size peşin olarak havale yapmam nasıl olabilir ? ya insan ilkbaşta bir özür diler. kusura bakmayın hata bizde 2aydır sizi oyalıyoruz diye siz onuda yapmıyorsunuz birde küstahca siparişlerimi iptal edip parasını geri ödemiyorsunuz. Neyin korsanlığını yapıyorsunuz. aynı zamanda sitenizde üyeliğimi sildirmek istediğimde kimse yardımcıda olmuyor. Paramı ödeyip üyeliğimi silinde sizde bende rahat edeyim. Sizin kadar sorumsuz irma tanımadım .

 • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Nisan 2013

  Sayın Muhammed Mustafa Ş, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön