Hepsiburada.com Çok İlgililer!

Zeynel G. |

499 liralık alışveriş sepetimi 500 liraya tamamlayıp 75 liralık hediye çeki kazanmak için 24 liralık Osakalight günışığı lamba aldım. Gelen lambanın kutusunda günışığı yazmasına rağmen, gün ışığıyla uzaktan yakından alakası yok. Bildiğimiz sarı ışık çıktı. Ürünün beyaz ışıkla değişimini istediğimde, değişim yapmadıklarını, iade edebileceğimi ve bu durumda 75 Liralık hediye çekimin aktif edilmeyeceği mesajı gönderdiler. Onların hatasının (ışık sarı ışık, günışığı değil çünkü) bedeli bana kesiliyor ve kullanmayacağım lamba öylece duruyor. Defalarca mesaj yazmama rağmen cevap gelmedi. Sanırım 14 günlük iade süresinin bitmesini bekliyorlar ki ürün elimde kalsın. Bravo Hepsiburada.com sana da bu yakışır.

Etiketler :

Ürün Değişim Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ekim
  14:45

  Sayın Zeynel G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FXF-392-79729 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri