29 Mayıs 2015

Hepsiburada.com Cihaz Değişimi Yapmıyor.

10.09.2014 tarihinde Hepsiburada.com'dan Nokia ASHA 503 telefon aldım. Aldığım günden bu yana 4 defa servise gitti. Her defasında değişim talebinde bulunmama rağmen her seferinde onarıldı diye yolluyorlar. Bu defa direk anlaşmalı oldukları Teleservice diye bir teknik servislerine aynı şikayetlerden yolladım ( 5. kez).

Baktım yine onarıldı deyip yolladılar ve şikayet devam ediyor. Neyi onarıyorlar onu da bilmiyorum. sorun devam ediyor. Telefon tamire gide gele etrafı çizik kırık doldu. Kullanmak istemiyorum bu telefonu. Yani değiştirmemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu güne kadar 4 telefon aldım 2 si arızalı çıktı.Tövbe ettim telefon almaya. Cihazı çöpe atacağım maalesef.

Bedirhan 120 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Sayın Bedirhan Ü. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VZG-467-49278 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön