22 Mart 2016

Hepsiburada.com Cihaz Değişimi Yapılmıyor!

Siteniz üzerinden satın almış olduğum LG G4 cihazım android 6.0 güncellemesinden sonra kronik bir sorun olarak görülen ve LG'nin durum hakkında bilgisi olduğu ana kart yanması ve kapanıp açılmama sorunu ile karşılaşmıştır. LG bu cihazlara değişim çıkarttı fakat servise götürdüğümde servis çalışanı cihazımın satın alma tarihimden 6 ay geçmesi gibi bir sebep öne sürerek cihaz değişimi yapılamayacağını ancak ve ancak ana kart değişimi yapılabileceğini söyledi.

LG'nin yayınladığı bir güncellemeden dolayı sorumluluğum dışında cihazım bozuluyor verilerim ana kart ile birlikte yanıyor ve bunu da ana kart değişimi yaparak örtbas etmeye çalışıyorlar. Ana kartı değişmiş bir cihazı kesinlikle kabul etmeyeceğimi aks etmek isterim. İyi inisiyatifimi koruyarak cihazımın değişim olmasını ve sorunsuz bir cihaz gönderilmesini istiyorum. Benim açımdan aksi bir durum kabul edilemez.

Muhammet 58 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Mart 2016

    Sayın Muhammet Hüseyin D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HFM-610-79080 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön