Hepsiburada.com Çekleri Kullandırmamak İçin Elinden Geleni Yapıyor.

Engin Ç. |

Beğendiğimi düşünerek aldığım bir elektronik üründen 4 adet sipariş verdim. Kargo geldi ve ürünleri kontrol ettim bir de ne göreyim. 4 tanesinden 3 tanesi arızalı çıktı. Bende iade değil değişim için gönderdiğimde ürünleri iade aldılar. Ödemiş olduğum kargo paramı da iade etmediler.

Hepsiburada.com artık kargo şirketlerine kazandırıyor maalesef. Özellikle ürünlerin denenip gönderilmesi için mesaj atmıştım. Ayrıca iadeden dolayı kaynaklanan hediye çekini kullandırmamak içinde ellerinden geleni yapıyorlar. Belirli sektörlerde kullanamadığım için ve son kullanma saatini kendileri belirledikleri için hediye çeklerinin süresi doldu ve çekleri kullanamadım. Bir de halen aynı ürünü satıyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  13:16

  Sayın Engin Ç,

  siparişinizin ile ilgili işlemleriniz 26/03/2014 tarihi itibari ile sonuçlanmıştır.

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Engin Ç.
  01 Mayıs
  11:59

  hepsiburada.com bu konuda beni gerçekten çok uğraştırdı.Resmen bu gibi meselelerle insanları böyle işlerle takibe zorlamakla bir sürü vaktimizi alıyorlar.

 • 24 Mart
  14:06

  Sayın Engin Ç,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SOD-537-70897 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri