Hepsiburada.com Çekim Tanımlanmadı.

Ümit B. |

Hepsiburada.com yaptığı 11-16 Aralık tarihleri arasında 150-499 TL alışverişe 50 TL hediye çeki kampanyası kapsamında 14/12/2015 tarihinde 95706157 numaralı 172,51 TL'lik alışveriş yaptım ve 25+25 TL hediye çeki kazandım. Ama Hepsiburada.com siparişim deki iki ürünün birini kendisi yanlış gönderdi (Philips avent eğitici biberon) ve doğru ürünle değişmeden iptal etti. Diğer ürün termal içliği ise kendileri yanlış gönderim sonucu iade aldılar ve bana tekrar gönderelim mi diye mesaj attılar bende yollayın dedim ama ürün gelmedi kendi çalışanlarının hatası sonucu iade aldılar ve sonuç olarak çeklerimi iptal ettiler. Çeklerimin bana iadesinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  15:47

  Sayın Ümit B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OJZ-876-12184 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri