08 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Canon 650D Orjinal Sırt Çantası Göndermediler!

Canon 650D fotoğraf makinesini bu gün kargodan aldım. Alta yazdığım şekilde hediye sırt çantası belirtmişler fakat gönderilmedi. 3 gün içinde gönderilip gönderilmeyeceği hakkında bilgi verilmesini istiyorum. Gönderilmeyecekse ben fotoğraf makinesini iade edeceğim ve bundan sonraki alışverişlerimde hepsiburada.com'u kesinlikle ama kesinlikle kullanmayacağim.Fotoğraf Makinesini sizden bir cevap gelene kadar açmayı düşünmüyorum.

Lütfen klasik cevaplar vermeyin 1 Hafta iade süremi geçirmek istemiyorum.
Canon EOS 650D 18MP 18-55MM IS 3.0" LCD SLR Fotoğraf Makinesi Dokunmatik Ekran (Orjinal Canon Sırt Çantası Hediye )

Özgür 738 Okunma

Cevaplar

 • Özgür'nin Teşekkür Mesajı12 Haziran 2013

  Bu gün Hediye Canon EG300BAG çantam elime ulaştı.Hizmet çok geç ulaştı sipariş tarihi 30 Nisan,Fotoğraf Makinesi Geliş Tarihi 7 Mayıs,Hediye Geliş Tarihi 12 Haziran. Hediyeli bir ürün alıyorsanız kesinlikle hepsiburada.com'u kullanmayın.Benim gibi madur olabilirsiniz.Şikayeim Kapatılabilir. Geçen süreç içinde hepsiburada.com çalışanlarına verdikleri hizmet için teşekkür ederim.

 • Özgür 02 Haziran 2013

  Herhangi bir çözüm yapılmadı.Sözde 31 Mayıs cuma gününe kadar gönderilecekti fakat gönderilmedi.Beni neden oyalıyorsunuz ? Fotografium dan satın alın bana gönderin siz temin edemiyorsanız tedarik süreci beni ilgilendirmez.33 - 34 gün oluyor. Bu gün den sonraki alışverişlerimde firmanızı kullanmayı düşünmüyorum artık.Hediye Çantamı gönderene kadar şikayetvar.com'da şikayetim devam edecektir.

 • Özgür 27 Mayıs 2013

  Bir hafta sonra şehir dışına çıkacağim.Her hangi bir bilgi bana ulaşmadı. Ürünün bir hafta içinde ulaşması gerekiyor malesef.ALt tarafı bir çanta tedarikçinizde bulunmuyorsa fotografium gibi mağazalar da satıyor 100 - 150 lira fiyatı var.Müşteri'nizi memnun etmek için oralardan alıpda gönderebilirsiniz Tedarik süreciniz çok uzadı benimde işim seyehata çıkmam gerekiyor.Lütfen en kısa sürede mail yolu ile net bir tarih verin

 • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Mayıs 2013

  Sayın Özgür U, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Özgür 22 Mayıs 2013

  Hiç bir çözüme ulaşılmadı.3 Haftadır madurum. Bu Alışverişim den sonra bir daha kesinlikle kullanmayı düşünmüyorum hepsiburada.com'u 3 Yıldır ilk defa kullandığıma kullanacağıma pişman ettiler beni.

 • Özgür 16 Mayıs 2013

  Henüz bir çözüme ulaşılmamıştır.Siparişe eklendi fakat hayla tedarikçi firmadan bekleniyor. Anladığım kadarıyla son 1-2 aydır benim durumumda olan ve çantası gelmeyenler var.Tedarikçinizin iletişim bilgilerini vermenizi rica ediyorum en azından işlemleri hızlandırırım.Şu anda zor durumdayım çantam zaten yok.Yasal olarak yapabileceğim birşey de yok sanırım.Tedarikçi firma hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Sayın Özgür U, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön