25 Nisan 2013

Hepsiburada.com Çamaşır Makinem Kayboldu!

20.04.2013 Cumartesi günü hepsiburada.com'dan bir telsiz telefon bir de çamaşır makinesi sipariş ettim. Yeni evimin adresini verdim fakat 22.04.2013 pazartesi günü iş adresime yönlendirildiğini duyunca ev adresime çevrilmesi için D Market, Yurtiçi kargo Merkez ve Yurtiçi Kargo Beşiktaş ile görüştüm.

Bugün de dahil 3 gün boyunca yaptığım görüşmeler sonucu hepsiburada her iki ürünün de teslim edildiğini söylüyor; fakat "ofisime" telefon dışında gelen bir şey yok. Aldığım çamaşır makinesi kayboldu ve hiçbir işlem yapmıyorlar. Çağrı merkezi sürekli talep açıyor fakat hiçbir geri dönüş yapılmıyor. En güvenilir alışveriş sitesi bunu yapıyorsa! Kaybolan şey küçük olsa neyse, çamaşır makinesi!

Zeynep 43 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Zeynep K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön