Hepsiburada.com Çamaşır Mak. Taşıma Sırasında Kenarları Ezilmiş!

Aydın B. |

3 günü önce teslim aldığım çamaşır makinasını, takmaya gelen servis taşıma sırasında kenarlardan uygulanan basınç nedeni ile kenarlarının ezildiğini bu şekilde kuramayacağını söyledi. Hepsiburada.com ile yaptığım görüşmede, Horoz Lojistik'ten geçmişe ait taşıma sırasında rapor isteyebileceğimi ya da servisten böyle bir rapor alabileceğimi söylediler aksi takdirde işlem yapamayacaklarını belirtiler.

Horoz Lojistik böyle bir şeyin mümkün olmadığını, servisin rapor tutmasını söyledi. Servis ise sigortalı ürün olduğu için böyle bir raporu kendilerinin tutamayacağını Horoz Lojistk'in rapor tutması gerektiğini söylüyor. Plastik paket yüzünden göremediğim hasarla baş başa kaldım...

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Kasım
  13:49

  Sayın Aydın B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LEV-454-16115 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri