Hepsiburada.com Çalıştığı Kargo Şirketine Söz Geçiremiyor

Hüseyin Anil Ö. |

18/04/2016 tarihinde almış olduğum Voit marka eliptik bisiklet aynı gün adresime gönderilmek için Yurtiçi Kargo Çiğiltepe şubesine gönderilmiş. Ertesi gün Yurtiçi Kargo Çiğiltepe şubesinden arkadaş arayarak ürünün bina önünde teslimatının yapılacağı kata çıkartılmayacağı aksi takdirde ürünü geri şubeye götüreceği gelip şubeden teslim almam gerekeceğini söyledi. Bana zorla ürünü bina önünde teslim etti.

Hepsiburada.com müşteri hizmetlerini aradığımda olay ile ilgileneceği söylenip dönüş beklememi istediler. Bugün sabah maillere bakarken dönüş yaptıklarını gördüm. Mesaja bir baktım ürün teslimatı yapılmış gözüküyor gibi bir boş mesaj atılmış. Zaten ben size ürünü zorla teslim aldığımı belirttim. Hepsiburada.com gibi kurumsal firmaya yakışmayan bir mesaj atmaları sadece kendilerini gözümde bitirdi. Yurtiçi Kargo'ya sözünü geçiremeyen bir e-ticaret şirketidir.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Anil Ö.
  20 Nisan
  15:56

  Telefonda müşteri hizmetleri kargo şirketinin gerekirse hamal tutup kapıma kadar teslim edeceğini söylüyor. Şimdi ise 30 desi üzeri gönderi kapıya getirilmez diyor. Ben sizden niye alışveriş yapıyorum ürünü kapıya kadar getirin diye. Güvenilmez bir e-ticaret firması artık benim gözümde Hepsiburada.com

 • 20 Nisan
  14:47

  Sayın Hüseyin Anıl Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IRF-322-45542 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri