13 Mayıs 2014

Hepsiburada.com Çalışmayan Ürünü Kabul Etmeyip Geri Gönderiyorlar.

Hepsiburada.com'dan sipariş ettiğim ürün(oto-teyp) elime ulaştıktan sonra, çalıştıramadığımızdan dolayı(çeşitli ustalara gösterilmiştir) iadesi için başvuruda bulunup gönderi kodu ile iade ettik ama nedendir bilinmez ürün tekrar bize geri gönderildi.

Bir yanlışlık olabileceğini düşünerek tekrar iade ettik ve müşteri temsilcisi telefonda 'elimize ulaştı,en kısa zamanda para iadesi yapılır'dedi fakat tekrar iade edildi, yaptığım araştırma sonucu ürünü tamir edip 3.kez bize geri göndermişler. Anlayamıyorum sıfır aldığım ürünü neden tamir ettireyim,para iadesi istiyordum. Bugün tekrar Hepsiburada.com'a yollanan ürün bakalım kabul edilecek mi,yoksa geri mi gönderilecek?

Mert 299 Okunma

Cevaplar

 • Mert 26 Mayıs 2014

  bugun aldığım e-maile göre diyorki 'ürünün iade işlemlerine ithalatçı firma karar vermektedir'yani bu demek oluyor ki ben ürünü sattım mı sattım gerisi beni ilgilendirmez siz aranızda halledin.ayrıca bak ürünü tamir ettiler,şikayetin olursa ilgililer cevap yazıyorlar neyini beğenmiyorsun diyen arkadaşlara şunu söylemekte fayda var;telefonda bağırıp-küfür ettiğimi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz,ürünü fiyatı ucuz oluyor diye bazı sıkıntıları çekmeyeyi göze alıyorsanız kolay gelsin ama hepsiburada.com dan uzak durun tavsiyem budur,belki biri bu mesajı okurda almaktan vazgeçer diye yazdım.

 • Mert 23 Mayıs 2014

  bugun aldığım bir e-mail de ürünün tekrar 4.kez bana geri gönderildiğini öğrenmiş bulunmaktayım,tekrar gönderilmesini veya tamir edilmemesini istememe rağmen hepsiburada.com yetkililerince,artık bilemiyorum neden bana gönderildiğini,ürünü tekrar tekrar geri göndermekten bıkmayan hepsiburada.com yetkilileri heralde bazı şeyleri dikkate almayı öğrenmemişler.

 • Mert 17 Mayıs 2014

  tamam ürünün ellerine ulaştığını bana mail yoluyla bildirdiler,buna müteşekkirim ama daha önce yaşamış olduğum geri gönderilme sıkıntısı para iade edilene ve bana bununla ilgili mail gönderilene kadar devam etmektedir,umarım bir sıkıntı olmaz

 • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Mayıs 2014

  Sayın Mert A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HEU-920-78064 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön